Virtuálna starostlivosť pre seniorov

Žijeme v dobe, kedy častokrát nemôžeme byť s našimi blízkymi osobne, pričom dôvody bývajú rôzne. Momentálne náš kontakt s blízkymi obmedzuje predovšetkým celosvetová pandémia. Návštevy v domovoch sociálnych služieb sú zakázané, pohyb medzi jednotlivými mestami, okresmi či štátmi je obmedzený a aj keď sa naši rodičia či starí rodičia možno nenachádzajú v DSS alebo na druhom konci Slovenska, nechceme ich zdravie nijak ohroziť.

Našťastie, vďaka dnešným moderným technológiám je to oveľa jednoduchšie, než kedykoľvek predtým. Jednou z takýchto pomôcok, vďaka ktorej môžete byť vašim blízkym vždy k dispozícii, aj keď sa práve nachádzate kdekoľvek na Slovensku či v zahraničí, sú senior hodinky JimiWatch.

V tomto článku sa dozviete:

  • Čo sú senior hodinky JimiWatch?
  • Pre koho sú senior hodinky určené?
  • Špeciálna akcia na digitálnu službu SENIIO

Čo sú senior hodinky JimiWatch od SmartJimi?

Senior hodinky JimiWatch sú skvelým pomocníkom pre všetkých seniorov, vďaka ktorému sa seniori môžu cítiť bezpečnejšie a slobodnejšie vo svojom živote. Zároveň aj vy môžete byť pokojný, že sú vaši rodičia alebo starí rodičia v poriadku a aj v prípade, že by sa im čokoľvek stalo, dostanú ihneď pomoc, ktorú potrebujú.

Základným princípom senior hodiniek JimiWatch je to, že v sebe spájajú 3 dôležité zariadenia – mobilný telefón, smart hodinky a núdzové tlačidlo pre seniorov. V tom spočíva aj ich hlavná výhoda. Senior tak nepotrebuje tri samostatné zariadenia, ktoré by nielenže musel mať neustále pri sebe, ale musel by sa ich naučiť aj správne ovládať. Senior hodinky mu totiž ponúknu funkcie všetkých troch zariadení súčasne, môže ich mať neustále pri sebe a aj ich ovládanie je naozaj jednoduché pre každého.

Tiež je dôležité spomenúť, že vďaka kombinácii JimiWatch a digitálnej služby SENIIO môžete mať vy neustále prehľad o svojich blízkych. JimiWatch zhromažďuje údaje a odosiela ich do Seniio Cloudu, kde sú dáta uložené a analyzované AI algoritmami. Seniio systém údaje vyhodnotí a upozorní na zvláštnosti ako napríklad neobvyklý srdcový rytmus alebo na nebezpečný pád osoby. Priamo vo svojom telefóne budete vidieť, čo vaši blízki práve robia, kde sa nachádzajú, môžu vám alebo vy im kedykoľvek zavolať a v prípade núdzovej situácie či napríklad pádu vám príde priamo na váš telefón aj SOS hlásenie. Ide tak o naozaj smart riešenie, ktoré vám umožní byť vašim rodičom alebo starým rodičom k dispozícii, nech sa nachádzate kdekoľvek – u seba doma, v práci alebo na dovolenke.

Pre koho sú senior hodinky určené?

Senior hodinky JimiWatch sú skvelým pomocníkom najmä pre seniorov, ktorí žijú v domácnosti sami. Vďaka hodinkám nadobudnete obojstranný pocit bezpečia – vy aj vaši blízki. Hodinky sú tiež vhodné pre ľudí, ktorí boli práve prepustení z nemocnice a nemajú k dispozícii celodenný dohľad, pre čiastočne alebo úplne imobilných pacientov a tiež pre chronicky chorých pacientov, u ktorých je zvýšené riziko pádu. Ide o skvelé riešenie pre všetkých, ktorým záleží na bezpečnosti ich blízkych, no nemôžu byť s nimi neustále v kontakte.

Digitálna služba SENIIO je prvý rok ZADARMO

Ak práve zvažujete, či by senior hodinky JimiWatch boli vhodné ako darček aj pre vašich blízkych, teraz je ideálna príležitosť pre ich kúpu. S ohľadom na aktuálnu situáciu, ktorá panuje u nás i na celom svete, sme sa rozhodli, že na prvých 12 mesiacov budeme poskytovať digitálnu službu SENIIO k hodinkám úplne ZDARMA. Po skončení 12 mesačného obdobia bude služba SENIIO k dispozícii len 15 eur za rok (1,25 x € mesačne).