Base

Jednoduché a bezpečné prepojenie
vozidla so smartfónom
cez bezplatnú aplikáciu
SmartJimi.

Teenage dozor

Naše deti milujeme, ale za volantom nás dokážu svojím štýlom jazdy často nemilo prekvapiť. BASE Adaptér si všimne neprimerané (náhle zrýchlenia), náhle brzdenia alebo prudké odbočenia. Získajte svoj neustály dohľad nad vozidlom ako aj prehľad o histórii jázd.

Vylepšenie pre vaše auto

Položme si otázku, čo sa stane, keď vám na ulici auto spustí alarm? Pravdepodobne nič, možno o tom ani neviete. Tradičné autoalarmy sa stali ľahostajnými pre naše okolie najmä z dôvodu falošných poplachov. Base Adaptér upozorňuje na otvorenie vozidla hlavne osobu, ktorá sa predovšetkým zaujíma o vozidlo – TEDA VÁS.

Výhody a funkcie

 • Prehľad o statuse vozidla, stave kilometrov
 • Rodičovský dohľad nad vozidlom
 • Doplnok k autoalarmu (rôzne druhy varovania)
 • Live lokalizácia vozidla
 • Detailný playback jázd s priebehom rýchlosti
 • Navigácia k zaparkovanému vozidlu
 • Webový portál + mobilná aplikácia zdarma
 • Bez viazanosti, zmluvy, alebo mesačných poplatkov

Inštaláciu a nastavenie
zvládne úplne každý.

Akúkoľvek NANO SIM kartu s dátami vložím do adaptéra Base

Stiahnem si aplikáciu SmartJimi 

Adaptér Base zasuniem do OBD portu v aute

Presné umiestnenie OBD portu môjho modelu auta nájdem ľahko na internete

Adaptér aktivujeme spárovaním s  aplikáciou.

Zariadenie spárujeme so svojím účtom naskenovaním IMEI kódu. 

Videonávod

Jimi Base technické parametre

Parametre
Šírka, Výška, Hĺbka:
45 mm × 22,5 mm × 30 mm
Hmotnosť:
30 g
Podporované frekvencie:
GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz
Napájanie:
DC 9-36 V / 1,5 mA
Prevádzková teplota:
-20 °C – 70 °C
Pracovné napätie:
12 V DC / 32 mA, (9-36 V DC / 32 mA)
Pohotovostný odber:
5 mA
GPS citlivosť:
-162 dB
Presnosť:
< 10 metrov
Pripojenie:
OBD štandard port
LED indikátor:
Power, GPS, GSM
Pamäť:
4 MB
Obsah balenia
Obsah balenia:
Jimi Base zariadenie, pomôcka na otvorenie zariadenia, užívateľský manuál

Najčastejšie otázky

Jimi Base je adaptér – jednoduché telematické zariadenie, ktoré vám umožní zobraziť polohu vášho vozidla v reálnom čase. Pomocou funkcie MONITOR môžete jednoducho online pozorovať svoje aktivované zariadenia na webovej platforme SmartJimi®  alebo na aplikácii v mobile.
Najčastejšie používané funkcie Jimi Base riešenia:

 • HLÁSENIA PRI NEČAKANÝCH UDALOSTIACH – otvorenie / zatvorenie vozidla, náhle zrýchlenie / brzdenie, prekročenie nastavenej povolenej rýchlosti…
 • LIVE POLOHA VOZIDLA – poloha vášho zariadenia sa aktualizuje každých 10 sekúnd.
 • GEO FENCE ALARM – získavate okamžité oznámenie, keď zariadenie opustí vami definovanú oblasť.
 • PLAYBACK – umožňuje detailný prehľad s grafickým výstupom pohybu vášho zariadenia v minulosti.

Áno, aby Jimi Base fungoval, budete potrebovať pokrytie mobilných služieb jedným z ich poskytovateľov v krajine, kde sa nachádzate. Overte si pred zakúpením dátových služieb ich pokrytie na danom území. Všeobecne platí, že Jimi Base funguje tam, kde správne funguje aj váš mobilný telefón.

Jimi Base adaptér pre svoje fungovanie potrebuje SIM kartu (typ Nano). Zariadenie neobsahuje pevne integrovanú vlastnú SIM kartu, takže je potrebné si zakúpiť SIM kartu pre vaše zariadenie u lokálneho poskytovateľa mobilných dátových služieb.

Áno, všetky telematické zariadenia od SmartJimi vyžadujú signál GPS, aby bolo možné určiť presné umiestnenie vášho zariadenia.

Jimi Base adaptér využíva GPS (Global Positioning System) na presné určenie jeho polohy. Zariadenie prijíma signály zo satelitov GPS prostredníctvom vlastnej mikroantény GPS.
Adaptér určí svoju polohu, keď získa informácie od najmenej štyroch satelitov. Čím viac satelitov GPS dokáže detekovať, tým väčšia je jeho presnosť. Na optimalizáciu presnosti naše Telematické zariadenia disponujú okrem štandardnej GPS aj systémami LBS a GSM zisťovania polohy.

Global Positioning System (GPS) je ovplyvnený mnohými environmentálnymi faktormi. Každá lokalita je jedinečne vypočítaná a má vlastnú presnosť.
Určenie polohy na mieste X s presnosťou 5 metrov znamená, že skutočné umiestnenie je v okruhu 5 metrov.
Podľa amerického štandardu výkonnosti GPS poskytujú signály GPS presnosť 7,8 m (25 ft) pri 95% úrovni spoľahlivosti pri výpočte vzdialenosti medzi satelitom a prijímačom.

Ak sa spojenie GPS stratí, na mape sa zobrazí posledná známa poloha vášho zariadenia.
Napríklad v podzemných garážach môžete stratiť pripojenie GPS.
Ďalšie informácie o GPS nájdete na oficiálnej webovej stránke GPS: https://www.gps.gov/.

Samozrejme! Jednoducho spustíte prehľad histórie za posledných niekoľko hodín až do jedného mesiaca. Okrem histórie polohy bude informácia obsahovať všetky hlásenia odoslané vašim zariadením ako napríklad upozornenia, otvorenie / zatvorenie vozidla.

SmartJimi obsahuje funkcie, vďaka ktorým neustále odosiela upozornenia o pohybe, otvorení vozidla, voľnobehu motora alebo vypnutí motora po zaparkovaní. Takto budete iba Vy neustále informovaní o Vašom vozidle alebo vozidlách v rodine prípadne firme aj bez drahého poplašného systému.

V SmartJimi® spoločne s JIMI Digilab kladieme mimoriadny dôraz na súkromie používateľov našich produktov a služieb. Na zabránenie neoprávneného prístupu k vašim informáciám o polohe vozidla na SmartJimi platforme a aplikácii používame najaktuálnejšie bezpečnostné opatrenia na internete. Všetky údaje sú uložené na zabezpečených serveroch a chránené za podmienok uvedených v zmluvných podmienkach našich služieb.

Áno! So SmartJimi telematickým adaptérom, môžete byť okamžite upozornení zakaždým, keď váš miláčik opustí a vstúpi do virtuálneho plota. Môžete byť tiež upozornení, keď:

 • úroveň batérie klesne pod 10%.