SMART TELECARE

Inteligentn├í starostlivos┼ą pre seniorov

N├íramok GUARD PLUS┬á v sebe sp├íja mobiln├Ż telef├│n s SOS tla─Źidlom a GSM / GPS informa─Źn├Żm asistentom. Jedno-tla─Źidlov├Ż pr├şstroj je vhodnou alternat├şvou pre seniorov. Darujte svojim rodi─Źom na d├┤chodku v├Ą─Ź┼íiu slobodu a vy┼í┼íiu bezpe─Źnos┼ą. V pr├şpade probl├ęmov sa m├┤┼żete spo─żahn├║┼ą na to, ┼że s vami bud├║ m├┤c┼ą okam┼żite komunikova┼ą. Z├írove┼ł m├┤┼żete ma┼ą tie┼ż presn├║ inform├íciu, kde sa nach├ídzaj├║. U┼ż nemus├şte rie┼íi┼ą dilemu, ─Źi je Va┼ía bl├şzka osoba v poriadku. Jednoducho m├íte v┼íetky potrebn├ę inform├ície v aplik├ícii. Viete kde sa pr├íve nach├ídza, kde bola, v pr├şpade nebezpe─Źenstva, alebo p├ídu V├ís okam┼żite zariadenie kontaktuje…

Mobiln├Ż telef├│n V├ím jednoducho tak├ęto funkcie nikdy neprinesie.

SOS hl├ísenie v pr├şpadoch p├ídu
Funkcia volania
SOS hl├ísenie v pr├şpade n├║dze
Funkcia povolen├Żch ─Ź├şsel
Funkcia nahratia 10 a┼ż 60 sekundovej nahr├ívky okolia
Dlh├í v├Żdr┼ż bat├ęrie - a┼ż 6 dn├ş

K─ż├║─Źov├ę vlastnosti Guard Plus

 • Senzor p├ídu upozorn├ş na nebezpe─Źn├ę p├ídy a┬á ├║razy seniorov
 • Zariadenie sl├║┼żi ako handsfree mobiln├Ż telef├│n, po stla─Źen├ş sos tla─Źidla zariadenie vol├í na zoznam predvolen├Żm ─Ź├şslam
 • Odolnos┼ą proti striekaj├║cej vode zabezpe─Ź├ş bezprobl├ęmov├ę nosenie aj do sprchy
 • Dlh├í v├Żdr┼ż bat├ęrie v pohotovostnom stave
 • Lokaliz├ícia pomocou satelitn├ęho syst├ęmu GPS
 • V pr├şpade nezdvihnut├ęho hovoru m├┤┼że opr├ívnen├í osoba nahra┼ą z├íznam okolia a presved─Źi┼ą sa, ┼że je v┼íetko v poriadku
 • Jednoduch├ę ovl├ídanie, programovanie zariadenia cez mobiln├║ aplik├íciu
 • V aplik├íci├ş viete vytvori┼ą zoznam povolen├Żch telef├│nnych ─Ź├şsiel, ktor├ę sa dovolaj├║. ─î├şsla mimo zoznam sa na zariadenie nedovolaj├║.
 • Kvalitn├Ż n├íramok z antialergick├ęho silik├│nu
 • Zariadenie certifikovan├ę od PHOENIX TESTLAB

Mobiln├Ż telef├│n pre seniorov jednoducho tak├ęto funkcie nedok├í┼że poskytn├║┼ą.

Prv├ę spustenie a nastavenie
zvládnete do 5 minút.

Ak├║ko─żvek SIM kartu s d├ítami vlo┼ż├şm do Jimi Guard

Dobijem bat├ęriu a zapnem Jimi Guard pod─ża n├ívodu

Stiahnem si aplikáciu SmartJimi

Prv├Ż rok slu┼żby Jimi2GO v cene

Videonávod

Guard Plus technick├ę parametre

Parametre
Pam├Ą┼ą:
32 + 32 MB
GSM frekvencia:
GSM 900 / 1800 MHz
GPS chipset:
vysoko citliv├ę ─Źipy
Presnos┼ą zamerania polohy:
< 10 metrov
Citlivos┼ą lokaliz├ície:
-165 dBm
Rozsah hlasov├ęho monitora:
ÔëĄ 5 metrov
Tla─Źidl├í:
1 ├Ś SOS, 1 ├Ś Zapnutie / Vypnutie
GSM / GPS ant├ęna:
zabudovan├í ┼ítvorp├ísmov├í GSM ant├ęna + GPS keramick├í ant├ęna
Pohotovostn├Ż re┼żim:
6 dni
Pracovn├Ż ─Źas:
3-4 dn├ş (ur─Źovanie polohy, ├║daje o polohe odosielan├ę v intervale 5 min├║t)
Hmotnos┼ą zariadenia:
44 g
Rozmer zariadenia:
69 mm ├Ś 41 mm ├Ś 16 mm
LED Indikátor stavu zariadenia:
LED
Prevádzková teplota:
-20 ┬░C ÔÇô 70 ┬░C
Akumulátor:
900 mAh / 3,8 V
Nab├şja─Źka:
5 V / 1 A
Obsah balenia
Obsah balenia:
Jimi Guard zariadenie, sie┼ąov├Ż adapt├ęr 240 V – 50/60 Hz – 0,15 A, USB nab├şjac├ş k├íbel, u┼ż├şvate─żsk├Ż manu├íl

Naj─Źastej┼íie ot├ízky

Je mal├ę telematick├ę a mobiln├ę zariadenie ur─Źen├ę predov┼íetk├Żm na doh─żad star┼í├şch ─żud├ş a ─żud├ş odk├ízan├Żch na neust├ílu opateru. Produkt sp├íja funkcie mobiln├ęho telef├│nu s SOS tla─Źidlom a GSM / GPS informa─Źn├Żm asistentom v mobilnej alebo webovej aplik├ícii.

SOS asistent vo forme pr├şvesku zachra┼łuje ┼żivoty v pr├şpade zdravotn├Żch komplik├íci├ş alebo prepadnutia.

┼átatistiky potvrdzuj├║, ┼że ka┼żd├Ż 3. senior aspo┼ł raz za rok spadne. N├ísledkom p├ídu m├┤┼żu by┼ą zlomeniny, ├║zkos┼ą a depresia. P├ídy s├║ naj─Źastej┼íou pr├ş─Źinou smrti seniorov a rovnako tak s├║ aj naj─Źastej┼í├şm d├┤vodom ich hospitaliz├ície.
V pr├şpade, ┼że sa k seniorovi po p├íde dostane pomoc do 1 hodiny, ┼żije ─Ćalej bez n├ísledkov. Pri ─Źakan├ş dlh┼íom ako 12 hod├şn nedok├í┼że 90% seniorov ┼żi┼ą ako predt├Żm.

Sta─Ź├ş stla─Źi┼ą ties┼łov├ę tla─Źidlo na viac ako 2 sekundy na zariaden├ş a┬áinform├ícia o┬án├║dzovej udalosti bude okam┼żite odoslan├í formou SMS, Push notifik├ície alebo mailom Vami definovan├Żm kontaktn├Żm osob├ím (pr├şbuzn├ş, opatrovate─żsk├í slu┼żba eventu├ílne z├íchrann├ę zlo┼żky).
GPS lokaliz├ítor je zabudovan├Ż v zariaden├ş – zist├ş va┼íu poz├şciu a pomoc bude vedie┼ą, kam m├í pr├şs┼ą. Ke─Ć┼że zariadenie funguje aj ako mobiln├Ż telef├│n, Va┼íi pr├şbuzn├ş alebo kontaktn├ę osoby bud├║ m├┤c┼ą s┬ávami komunikova┼ą prostredn├şctvom hlasovej slu┼żby.

Pomocou funkcie MONITOR m├┤┼żete jednoducho online pozorova┼ą aktivovan├ę zariadenia na webovej platforme┬áSmartJimi┬«┬áalebo na aplik├ícii v┬ámobile.

Naj─Źastej┼íie pou┼ż├şvan├ę funkcie Jimi Guard rie┼íenia:

 • SOS┬áhl├ísenie v pr├şpadoch p├ídu – zabudovan├Ż G-senzor dok├í┼że detekova┼ą nebezpe─Źn├Ż p├íd a zasla┼ą hl├ísenie s lokalizovan├şm miesta p├ídu.
 • SOS hl├ísenie v pr├şpadoch n├║dze – zariadenie ma jedno SOS tla─Źidlo, po aktiv├íci├ş odosiela SOS hl├ísenie a n├ísledne vol├í na vopred nastaven├ę telef├│nne ─Ź├şsla.
 • Funkcia volania – zariadenie funguje aj ako mobiln├Ż telef├│n. Po aktiv├íci├ş vol├í na zoznam predvolen├Żm ─Ź├şsiel.
 • Funkcia povolen├Żch ─Ź├şsiel – biely zoznam – na zariadenie sa dovol├í iba Vami zadan├Ż zoznam tel. ─Ź├şsiel. U┼ż ┼żiadne podvodn├ę telefon├íty.

├üno, aby Jimi Guard fungoval, budete potrebova┼ą pokrytie mobiln├Żch slu┼żieb jedn├Żm z┬áich┬áposkytovate─żov v┬ákrajine, kde sa nach├ídzate. Overte si pred zak├║pen├şm d├ítov├Żch slu┼żieb ich pokrytie na danom ├║zem├ş. V┼íeobecne plat├ş, ┼że Jimi Guard funguje tam, kde spr├ívne funguje aj v├í┼í mobiln├Ż telef├│n.

Jimi Guard pre svoje fungovanie potrebuje SIM kartu (typ Nano). Zariadenie neobsahuje pevne integrovan├║ vlastn├║ SIM kartu, tak┼że je potrebn├ę si zak├║pi┼ą SIM kartu pre va┼íe zariadenie u┬álok├ílneho poskytovate─ża mobiln├Żch d├ítov├Żch slu┼żieb.

├üno, v┼íetky telematick├ę zariadenia od SmartJimi vy┼żaduj├║ sign├íl GPS, aby bolo mo┼żn├ę ur─Źi┼ą presn├ę umiestnenie v├í┼ího zariadenia. V┬ápr├şpade nedostupnosti GPS zariadenie dok├í┼że lokalizova┼ą va┼íu polohu syst├ęmami LBS a┬áWiFi IP adresy (ak je k dispoz├şcii) ale zni┼żuje sa presnos┼ą lokaliz├ície.

V┬áSmartJimi┬« spolo─Źne s┬áJIMI Digilab kladieme mimoriadny d├┤raz na s├║kromie pou┼ż├şvate─żov na┼íich produktov a slu┼żieb. Na zabr├ínenie neopr├ívnen├ęho pr├şstupu k va┼íim inform├íci├ím o┬ápolohe zariadenia na SmartJimi platforme a┬áaplik├ícii pou┼ż├şvame najaktu├ílnej┼íie bezpe─Źnostn├ę opatrenia na internete. V┼íetky ├║daje s├║ ulo┼żen├ę na zabezpe─Źen├Żch serveroch a chr├ínen├ę za podmienok uveden├Żch v zmluvn├Żch podmienkach na┼íich slu┼żieb.

Jimi Guard sa ─żahko nab├şja cez magnetick├║ nab├şja─Źku, samotn├ę pln├ę nabitie trv├í cca 5 hod├şn. V┬ápohotovostnom re┼żime dok├í┼że SOS asistent spr├ívne fungova┼ą a┼ż 5 dn├ş.

Aby nedo┼ílo k┬án├íhodn├ęmu vypnutiu zariadenia je tla─Źidlo vypnutia / zapnutia zariadenia ukryt├ę vn├║tri pod krytom.

Ve─żkos┼ąou je porovnate─żn├ę s┬ákrabi─Źkou cukr├şkov Tic Tac, ─Źi┼że pohodlne sa m├┤┼że nosi┼ą vo forme pr├şvesku na krk.

├üno! So SmartJimi telematick├Żm zariaden├şm, m├┤┼żete by┼ą okam┼żite upozornen├ş zaka┼żd├Żm, ke─Ć va┼ía bl├şzka osoba opust├ş a vst├║pi do virtu├ílneho plota. M├┤┼żete by┼ą tie┼ż upozornen├ş, ke─Ć:

 • ├║rove┼ł bat├ęrie klesne pod 10%.

V├í┼żen├ş z├íkazn├şci,

od 27.06.2022 do 04.07.2022 sme na dovolenke. V pr├şpade ot├ízok n├ís pros├şm kontaktujte e-mailom: ahoj@smartjimi.com
─Äakujeme za pochopenie.

Team SmartJimi